Styl hry

Kapitoly

***

Náš příběh se odehrává na cestě. Hráčské postavy jsou z různých důvodů donuceny se na tento pochod vydat. Někteří byli vyhnáni ze svých domovů, někteří se naopak do nich chtějí vrátit… a někteří touží si jej vybojovat.

Tato cesta bude složená z dvou částí: pochodu a zastávek. Během pochodu je třeba být neustále na pozoru, Angmarská říše pomalu stahuje oprátku kolem arnorských království, a nepřítel může kdykoliv zaútočit (ale o tom až příště). Během zastávek budete přicházet do kontaktu s vedlejšími postavami, které budou pomáhat posouvat dál příběhy nejen vašich postav, ale i celé “výpravy”.

Hra samotná začne v pátek během poledne a končí v sobotu večer. Hře bude předcházet povinná příprava na hru, která začne ve čtvrtek večer, a bude pokračovat v pátek dopoledne. Během hry nebude žádná pauza, hraje se nonstop. Nebojte se však, že byste si neodpočinuli. Většinu herní noci strávíte na jedné ze zastávek, kde si budete moci na několik hodin odpočinout a vyspat se, bez strachu z možného nebezpečí.