Praktické

Kdy?

  • První běh proběhne 27. – 30. října 2022
  • Druhý běh proběhne 3. – 6. listopadu 2022

Na místo je potřeba dorazit ve čtvrtek nejpozději do 19 hodin. Samotná hra začíná v pátek během poledne a končí v sobotu večer. Po hře se můžete zúčastnit afterparty. Neděle je určena úklidu a odjezdu domů.

Kde?

Místo, kde budeme hrát, momentálně hledáme. Finálně vám potvrdíme lokaci v květnu 2022.

Za kolik?

Účastnický poplatek je 3600 Kč. V ceně je zahrnuta hra, kostým, rekvizity, zbraně, jídlo a ubytování. Jídlo budeme poskytovat od čtvrteční večeře, po nedělní snídani. Některá jídla tedy budou součástí hry. Cena zahrnuje i kauci na úklid ve výši 350 Kč. Kauci za úklid vám vrátíme na účet, pokud se zapojíte do nedělního úklidu.

Pokud by pro vás byla cena z nějakého důvodu příliš vysoká a přesto se chcete hry zúčastnit, napište nám mail na adresu cestastinem@rolling.cz, určitě něco vymyslíme.

Účastnický poplatek budete posílat na účet 2300500209/2010. Do zprávy pro příjemce napište „Cesta Stínem“, své jméno a číslo běhu.

Storno podmínky

Účastnický poplatek je třeba uhradit do stanoveného termínu pro zaplacení. Neuhrazená místa po termínu pro zaplacení jsou uvolněna náhradníkům.

  1. Po termínu pro zaplacení je storno poplatek 10 % uhrazeného účastnického poplatku.
  2. Při odhlášení měsíc před hrou je storno poplatek 50 % uhrazeného účastnického poplatku.
  3. Při odhlášení 14 dnů před hrou 100 % uhrazeného účastnického poplatku.
  4. Pokud je na odhlášené místo nalezen platící účastník, lze snížit storno poplatek na 10 % uhrazeného účastnického poplatku.