Boj

Kapitoly

***

Náš příběh není primárně o boji, ozbrojené střety však budou nedílnou součástí naší hry. Přestože ne všechny postavy budou mít zbraně a zbroje, nemůžeme zaručit, že se do boje nedostanete (kdykoliv vás může někdo přepadnout). Je třeba počítat s tím, že se úplně střetům nevyhnete, a je možné si z nich odnést lehkou modřinu (u nebojových postav je však šance na vyhnutí se boji větší).

K boji budeme používat měkčené repliky chladných zbraní, dodané organizátory. Bojovější postavy, budou mít ochranu trupu, rukou, v některých případech i zbroje. Bojový systémem je šatrh, ve kterém se snažíte co nejvěrnějí zahrát “zranění”, která jste utržili. Boj nebude příliš tvrdý, před hrou si společně i s představiteli vedlejších postav ukážeme jak bojovat, a nastavíme si společnou úroveň tvrdosti.

V noci se pokusíme střety minimalizovat, a pokud by mělo dojít k většímu střetu, bude adekvátně nasvícený (nasvícení se pokusíme zajistit všude, kde očekáváme střet). Noční boje se také pokusíme aby byli výrazně dramatičtější, a méně kontaktní než přes den.

Pokud si nejste jisti, zda je takto strávený víkend pro vás, zvažte svojí účast na hře, či se nám nebojte napsat.